Yeni NieR, Playstation 4 için geliyor

Serinin 2010 yılında piyasaya çıkan ilk oyununun yaratıcısı Yosuke Saito’nun Platinum Games ile yaptığı iş birliğinin ardından NieR eskisinden çok daha güçlü dönüyor.

İlk oyunu oynayanlarınız varsa hatırlayacaktır, vaktiyle Ps3 ve XBox 360’a çıkan oyunda Nier adlı (gerçi değiştirebiliyordunuz, oyun adını taşımasına rağmen) kendi halinde bir adamın kontrolünü alıyor ve dev canavarlarla dolu bir maceraya çıkıyorduk.

Oyun kendisine sadık bir kitle yaratmayı başardıysa da hit olmaktan çok uzaktı ve aldığı vasat inceleme puanlarının ardından bir köşede unutulup gitti.

NieR’in adı henüz açıklanmayan ve hakkında “daha fazlası için sonbahar’ı bekleyin” spot’undan başka bir bilgi verilmeyen yeni oyunu ise Platinum Games’in ortaklığında yapılacak ve ilk oyunun potansiyeli asla tam olarak kullanılamamış evrenini alarak bunu bir sonraki adıma götürmeyi hedefliyor. Playstation 4’e gelecek olan oyun henüz geliştirme aşamasının çok erken safhalarında ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr