Bandai Namco’nun açıklamasına göre Sword Art Online: Hollow Realization gelecek yıl Kuzey Amerika ve Avrupa’da PS4 ve PS Vita platformuna geliyor!

Tokyo’daki Dengeki Bunko Festivalinde, Bandai Namco oyun şirketi Sword Art Online: Hollow Realization’ı sunmuştu. Japonya için çıkan oyunun batı sürümü için kesin bir bilgi yoktu şimdi ise Kuzey Amerika ve Avrupa’ya gelecek yıl çıkmış olacak.

Sword Art Online, Reki Kawahara’nın popüler roman serilerinden en son çıkan role-playing oyunu. Oyunun hikayesi, kılıç sanatının kökeninin nereden geldiği ile alakalı. Aincrad dünyasından sonra modellenmiş yeni bir RPG.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kaan 2 years ago | Cevapla
    Yazıyı yazan arkadaş Sword art online hakkında birsey bilmiyor herhalde.. hikaye zaten Sword art online adlı bir VRMMORPG üzerinden oyuncuların oyuna tikili kalmasına başlıyor. . Kısacası bu oyun bir MMORPG deil.. Ayrıca kılıç sanatının kökeni falan yok.. hani bilginiz olsun dedim..

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr