Yenilenmiş 3DS bu kez Kore pazarı için geliyor!

Nintendo’nun ülkemizde çok fazla yayılamasa da seveni bol ve çok satan el konsolu 3DS bilindiği gibi makyajlandı ve daha önce görmezden geldiği Kore pazarına giriş yaptı.

Eh bu hazırlıksız olduğumuz bir şey sayılmaz, hatırlayabileceğiniz gibi konsol daha önce satışa sunulduğunda Kuzey Amerikalılar için sadece XL modeli piyasaya sürülmüştü. Keza 3DS son yenilendiğinde Şubat ayında dünya piyasalarına sunulurken Kore’ye 1 Mayıs tarihinde, o da sadece XL modeli ile giriş yapmıştı. Bu kez durum biraz farklı, 3DS tak-çıkar kapakları ile beraber tekrar elden geçirildi ve 10 Eylül tarihinde Kore pazarı için satışa sunulacak.

Kore’de bu gelişmeler yaşanırken bu model halen Kuzey Amerika’da satılmıyor. Hadi el büyüklükleri bir etken diyelim, peki bu konsola sahip olmak isteyen kadınlar?

306131-5555

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr