Yerli oyun Speed Of Race desteklerinizi bekliyor!

Phoenix Game and Publisher Studio tarafından yapılan yerli oyunumuz Speed Of Race, Steam Greenlight sayfasında 2 binden fazla proje arasından ilk 50’ye girmeyi başardı ve şimdi desteklerinizi bekliyor!

Phoenix şehri, polislerin bir sinekten farksız olduğu, kuralları yarışçıların koyduğu bir şehir.
Limitler seni etkileyemez. Ancak, bu şehrin kurallarını koymak isteyen tek sen değilsin.

Aracını modifiye et, yarışlarını planla ve şehrin en popüler yarışçısı ol. Meydan okumaları kabul et, para kazan ve hayalindeki aracı Speed Of Race ile yarat! Yarışın hızı haline gel!

Oyunumuzda açık dünya şehir, yarışlar ve meydan okumalar, yüksek kalite araçlar, sürüş ve yapay zeka sistemleri, zamana karşı yarış, drift, 8 Kişilik pist yarışları, hikayeye dayalı yarışlar ve serbest modlar yer alacak.

Hem yarış severleri hem de simülasyon severleri bir araya getirmeyi hedefleyen oyun şu an Steam Greenlight sayfasında (buradan ulaşabilirsiniz) ve Temmuz ayında Speed of Race’yi çıkarmayı planlıyorlar.

Oynanış videosu:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr