Yine Football Manager, yine sakatlık problemleri…

Artık alıştığımız bir sahne, ligin beşinci haftası ve takımınızın %30’unu 4-8 hafta sürecek sakatlıklara kurban verdiniz bile, evet elbette Football Manager’dan bahsediyoruz.

Football Manager 2016 da bu yolu aynen izliyor gibi gözükmekte. Oyunun steam kullanıcı yorumları sayfalarca süren yakınmaların ve sakatlık isyanlarının merkezi haline gelmiş durumda. Oyuna başladıktan sonraki ilk maçların ardından birbiri ardına orta ve uzun vadeli sakatlıklar yağmaya başlıyor ve kısa sürede deneyiminiz çekilmez bir hal alabiliyor. Bu haberi okurken oyunu inceleyen Enes’in görüşlerini öğrenemedim ama benim Fm 2015 deneyimim de farklı başlamamış, daha ekim ortasında kadromdaki tüm forvetleri sakatlığa kurban vermiştim, son ve nihai yama çıkana kadar da bu sorun devam etti.

Firma bu sakatlıkların gerçek hayattakinden %30 daha az olarak oyuna aktarıldığını belirtse de aşağıda bazı yorumları bulabilirsiniz, hatta aralarında pozitif olanlar da var. Bu noktada eklemeden geçemeyeceğim, Daniel Sturridge reyizin oyunda Rıdvan Dilmen’den farkı yok.

jpg (1)

jpg (2)

jpg (3)

jpg

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Tugrul Bora Erkil 2 years ago | Cevapla
    Her sene orjinal oyun alirdim ama koskoca firma butun sene yatip,tek degisikligi menajer yuzu olusturma diyerek, ayni yemegi hic bir degisiklik yapmadan, isitip isitip onume getiriyorsa kusura bakma SEGA! Askimiz buraya kadarmis.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr