Yoksa Destiny PC için mi geliyor?

Bungie’nin verdiği bir iş ilanı kafaları karıştırdı…

Geçtiğimiz yıl satışa çıktıktan sonra kısa sürede adanmış bir kitleye kavuşan, toplamda 2 milyar saati geride bırakan Destiny’nin PC’ye çıkma ihtimali hiç de yabana atılacak gibi değil. Bungie’nin verdiği ilana göre firma bu alanda iki seneden fazla çalışmış Compatibility Tester arıyor ve farklı platformlardan aktarılacak yapımların PC’ye uyumluluğu üzerinde çalışacağını da duyuruyor. Bunun yanında ilanda bolca geyik de mevcut.

Bungie’nin Halo serisini bıraktığını ve Destiny’nin bu alanda firmanın ağırlık verdiğini düşünürseniz, neden olmasın? Bu oyun olsun, serinin olası bir sonraki oyunu olsun, gayet mantıklı gözüküyor.

Yukarıdaki hyperlink gözünüzden kaçtıysa ve merak ediyor veya iş ilanı ile ilgileniyorsanız şuradan alalım: Tık

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr