Yoksa Diablo’ya yeni ek paket mi geliyor?

Nerden çıkardık bunu derseniz, aslında tamamen bir tahmin. Blizzard geçtiğimiz günlerde iş ilanlarını güncellemiş ve özellikle “art director” aramalarına önem vermiş durumdalar.

“Art director Unannounced Title” şeklinde yazan iş ilanını görenler hemen madenciliğe girişerek, Blizzard’ın bu açıklanmamış olan projesi ne acaba diye karıştırmışlar her yeri. Çıkan şeyler içerisinde en muhtemel olanı Diablo ile ilgili olması. Elbette bir Diablo IV olmayacaktır, çünkü 2010 yılında Blizzard’ın açıkladığı, hangi oyuna ne zaman ne çıkaracaklarını gösteren tahmini takvim de bir Diablo III ek paketinin geleceğini doğrular nitelikte.

E tabi eğer Diablo III’e yeni ek paket de geliyorsa eğer, Reaper of Souls’un da artık tamamlandığı manasına gelir bu durum. Ki oyunun sonunu düşününce, bir devam hikayesi gelmesi de aslında gerekli ve uygun olur. Ama yine de hemen heyecan yapmayın. Hiç bir şey resmi değil. Sadece bir iş ilanından ortaya çıkarıldığı düşünülen teoriler bunlar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr