Youtube Gaming bugün start alıyor!

Nihayet Youtube’un oyunla alakalı videolara ayırdığı streaming servisi Youtube Gaming bugün, 26 Ağustos’ta start alıyor!

Hatırlayacaksınız, daha önce Youtube’un Twitch’i satın alma girişimleri olmuş ancak bir anlaşmaya varılamamıştı, firma da kendi yolundan gitmeyi tercih etmiş ve Youtube Gaming’i duyurmuştu. Şu haber yazıldığı sırada henüz açık değildi ancak hem sitenin hem de uygulamanın kısa süre içinde devreye girmesi bekleniyor.

Youtube Gaming’de aynen Twitch gibi yayıncının sevdiği oyunun yayınını yapmasına, bunu saklamasına ve takipçiler ile iletişime geçmesine izin veren bir hizmet, ancak Twitch’in sahip olmadığı DVR modu sayesinde eğer yayını kaçırdıysanız son dört saatini geriye alarak izlemeniz mümkün.

Youtube Gaming uygulaması hem Android hem de iOS için kısa süre içinde çıkmış olacak, böylece telefonunuzdan da yayınları takip etmeniz kolaylaşacak.

20150615161011-youtube-gaming-stream

7 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. Onur 2 years ago | Cevapla
  Twitch'in olduğu yere gelmesi çok zor görünüyor, ama güzel bir alternatif.
  • Arda 2 years ago | Cevapla
   Nereye zor zaten kaydedilmiş oyun videolarında bir numara. Twitch'i birkaç ayda süpürür bu site.
   • Kurthan 2 years ago | Cevapla
    Twitch'i süpürmesi bence çok küçük bir ihtimal izleyici değil de yayıncı olaral düşün oradaki abonelerini izleyicilerini bırakıp da hadi youtube de açmış ona gidelim demek tam bir karmaşa bence youtube gaming daha adı duyulmamış ve bir yerden başliyim hazır ordam boş ben yol aliyim diyen yeni yayıncılar için bir fırsat .
    • Arda 2 years ago | Cevapla
     Kardeş açıldı gördük ne kadar yoğun ilgi olduğunu.
    • Arda 2 years ago | Cevapla
     İlk günden birçok kanal geçti ve büyük sayıda abone topladı bile.
 2. Hakan 2 years ago | Cevapla
  Her şey iyi güzel de ''start almak'' nedir hocam. Başladı, başlıyor demek çok mu zor veya bizim bu kelimeyi anlamayacağımızı mı düşünüyorsunuz. Gözünüzü seveyim şu yabancı kelime kullanma hastalığından bir kurtulalım artık ya.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr