Youtuber PewDiePie’ın kazancı dudak uçuklattı

Gazete haberi gibi başlık atmaktan başka çare yok böyle habere. Oyun dünyasının yakından tanıdığı, youtube kanalı ile milyonlara hitab eden PewDiePie‘ın 2014’te sadece youtube üzerinden kazandığı para tam olarak 7.45 Milyon Dolar olarak belirtilmiş.

An itibari ile 37.7 milyon kişinin takip ettiği kanalında yayınladığı videolar ile kazandığı paraları nerelere harcıyor bilemiyoruz ancak, bir çoğunuzun iştahını kabarttığı kesin. Hemen bir youtube kanalı açıp para kazanayım diyebilirsiniz elbette ancak, PewDiePie’ın bu işe yıllarını verdiğini de unutmamak gerekli. 2300’ün üzerinde video hazırlayıp, bunları paylaşıma sunmak kolay iş değil, ciddi bir çalışma ve çaba gerektiriyor.

Güle güle harcasın.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. -------- 2 years ago | Cevapla
    Yaw o değilde hiçkimse youtube bu parayı veriyor a a bu parayı nerden kazanıyor diye sormuyor mu? Sadece reklamlarla olmaz yaw

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr