Yüksek çözünürlüklü ve öfkeli: Kratos geri döndü!

Elbette herkes yeni neslin gerçek anlamda hakkını verebilecek yeni God of War oyununu bekliyor, ama elden geçirilmiş bir God of War 3’e bu durgun ayda hiç itirazımız yok.

Uzun bir bekleme süresinin ardından yeni nesilde Kratos’a kavuştuk. Oyunun orijinal versiyonu grafiksel açıdan oldukça başarılıydı ve Ps3’ün sınırlarını sonuna kadar test ediyordu, bu yüzden 1080p desteği bir tarafa yeni oyunun görsel açıdan çok da farklı olmasını beklemiyoruz. Beklemiyoruz dedik çünkü henüz oynayamadık, Tuna şu sıralarda oyunu bizim için didik didik etmekle meşgul, ne diyeceğini de merakla bekliyoruz.

Kratos’un yine gür sesiyle ortalığı birbirine kattığı çıkış fragmanını da ekleyelim.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mrt 4 years ago | Cevapla
    Oynamaya başladım ve beklediğinize değecek türden olmuş :):)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Sezon 5 güncellemelerinin tam listesi https://t.co/5pUpSrWPvu https://t.co/Q933YiRlQz
Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3

Flickr