Zombi bu defa kutulu olarak geliyor!

Ubisoft’tan yapılan açıklamaya göre daha önce PC ve yeni nesil konsollara sadece dijital indirme olarak sunulan ve haliyle ülkemize uğramayan Zombi, 21 Ocak tarihinde kutulu olarak da piyasada olacak.

Bilindiği gibi aslen Wii U için piyasaya çıkan ve bugüne de bu el konsolu için yapılmış en pahalı prodüksiyonlardan biri olan Zombi, geçtiğimiz aylarda yeni nesil konsollar ve Steam üzerinden satışa sunulmuş, hiç de fena puanlar almamıştı. Ülkemize kutulu olarak ulaşmadığı için oyunu satın almamayı tercih edenler olduysa da iyi haberlerimiz var, oyun yeni yılda kutulu olarak da piyasada olacak.

Londra’da kurulu bir senaryoya sahip olan ve yeni nesle gelirken ZombiU isminden U harfini atan oyun iyileştirilmiş yükleme süreleri, aşağıda örneğini görebileceğiniz yüksek kalitede görseller, yeni silahlar ve yeni bulmacalar gibi eklentilere kavuşmuştu. Ayrıca oyunun çok eleştirilen envanter sistemi de ciddi bir revizyondan geçmişti.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr