Zombilerin arasında bir çocuk…

2013 yılında Kickstarter’da tanıştığımız Zombie Playground, oyun oldu karşımıza dikildi. Oyun Kickstarter’da hedeflediği 100,000$’ı biraz geçip 167,000$ bağış toplamayı da başarı. Asıl konu ise, nihayet Steam üzerinden erken erişime açılıyor.

Zombi kıyameti dediğimiz, zombilerin çoştuğu, dünyayı ele geçirdikleri bir tarzda olan Zombie Playground bu sefer olaya farklı bir açıdan bakmış. Bu sefer ana karakterlerimiz çocuklar. Tabii bir Left 4 Dead beklemeyin.

Kickstarter’dan topladığı paralarla oyunu yapan geliştiriciler bu gün Kickstarter üzerinden Steam’de erken erişim tarihini de duyurdular. Buna göre erken erişim 28 Temmuz’da başlayacak. Oyunun kendisinin ne zaman geleceği hakkında bir ses yok.

Bu da oyunun ikinci tanıtım ve oynanış videosu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr