GoldenEye: Source ile tanışın!

Ülkemizde çok kısıtlı sayıda eve girme şerefine nail olmuş olan Nintendo 64’ün en sevilen oyunlarından olan GoldenEye 007, bir grup gönüllü geliştiricinin ellerinde yeniden hayat buldu.

Rare tarafından geliştirilen ve vaktiyle sadece N64 için piyasaya çıkmış olan GoldenEye 007, Half-Life 2’nin Source grafik motoru ile yeniden yaratılmış durumda.

Modun 5.0 sürümü ile beraber elden geçirilmiş harita tasarımları, göz yakmayan grafikler ve günümüze uyarlanmış oynanış mekaniklerine sahip olan GoldenEye: Source, bedava olarak edinilebiliyor. Yaklaşık 2GB boyutundaki oyunu ModDB üzerinden indirmek mümkün.

GoldenEye: Source herhangi bir tek kişilik mod içermiyor ancak multiplayer yönü oldukça kuvvetli. Hepsi orijinal oyundan alınmış olan 28 harita, 10 farklı oyun modu ve 28 farklı silah bulunuyor, yani çeşitlilik konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız kesin.

Böyle dedik ama şimdi gözler Nintendo’da elbette. Bilindiği gibi kendi içine kapalılık olayına bayılan Nintendo böyle şeylerden pek hoşlanmıyor ve Metroid 2’nin fan’lar tarafından yeniden yapılmış versiyonunu internet üzerinden silmeye and içeli daha hafta bile olmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr