Google ile Matrix’e adım adım!

Google Earth bugüne kadar sanal bir dünya üzerinde uydu destekli görüntüler eşliğinde harita ve coğrafi bilgiler sunan bir yazılımdı. Google’ın Daydream hamlesi ile sanal gerçekliğe eğilmesinin ardından Google Earth’e de sanal gerçekliğe uyumlu hale geldi.

Artık HTC Vive ile bu sanal dünyayı, dünyamızı, birinci elden deneyim edebileceğiz. Dünyamızı bir gök cismi olarak uzaydan inceleyebilir, La Sagrada Famila’nın büyüleyici manzarasına Barselona sokaklarında şahit olabilir ya da gladyatör dövüşlerinin düzenlendiği Roma’daki Kolezyum’da hayallere dalabilirsiniz. Bazı yapıları 360 derece olarak gezebilecek, dünya üzerinde kuş gibi süzülebilecek ve Matrix’e bir adım daha yaklaşabileceğiz.

dsdsdsd

Oldukça büyük olan dünyamız için Google çok ziyaret edilen noktalar için sanal turlar seçenekleri de sunuyor. Sanal turizmi bir üst noktaya taşıyacak bu uygulamayı, Steam’in Türkiye mağazasında sunulduğunda ücretsiz olarak edinebileceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr