Gran Turismo Sport’un çıkış tarihi belli oldu

Playstation 4’te oynayacağımız ilk Gran Turismo oyunu olan ve ana oyuna bir prolog niteliğindeki Gran Turismo Sport, 18 Kasım tarihinde piyasada olacak.

İlk günden itibaren Playstation VR’ı destekleyecek oyun 137 adet premium araç ve 2’si yeni 19 pist (37 ayrı rota) ile gelecek. Bununla birlikte tıpkı GT Academy pilotlarının yaptığı gibi gerçek hayatta bir FIA lisansı kazanmak için yarışacağınız yeni eSports modu da oyuna eklenen yenilikler arasında.

Oyun elbette PS4’ün grafiksel açıdan üstünlüklerini sunmayı hedefliyor. Diğer açıdan deneyenler PS3’teki Gran Turismo 6 ile kıyaslandığında ciddi bir fark göremediklerini, hissedemediklerini ve duyamadıklarını belirtmişler. Bu açıdan bakıldığında oyunun Forza 6’yı mağlup etmek için önünde hayli mesafesi olduğu da söylenebilir zira rakibi neredeyse mükemmel bir oyundu.

Gran Turismo Sport’un bizden nasıl puanlar alacağı her şeyden çok fiyatının ne olacağı ile alakalı, bekleyelim bakalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr