Gran Turismo temalı PS4 yolda!

Sony PS4 için sınırlı sayıda üret söylenen Gran Turismo teması üzerinde çalışmakta.

Sony’nin en çok satan serilerinden olan Gran Turismo için özel bir Playstation 4 teması hazırlandı. Bu tema Playstation 4 konsolununun geniş taraflarından birinin gümüş renkli ve bu gümüş renkli alanın ortasında da Gran Turismo ambleminin olacak şekilde tasarlanmış. Paketin içinde bir adet gamepad de mevcut. Temanın gamepad’e yansıtılışı da konsolun kendisiyle benzerlik göstermekte. Yani, gamepad’in büyük kısmı da gümüş renginde olacak ve üzerinde Gran Turismo amblemi olacak.

Konsolun teknik açıdan normal Playstation 4’ten bir farkı yok. 1 TB kapasiteye sahip. Fakat bu temalı PS4’ü aldığınız takdirde Gran Turismo Sport oyunu da paketin içinde olacak. Ayrıca oyun içi kredilere, stickerlara paketleri ve avatarınız için gümüş kaska da sahip olacaksınız.

Henüz fiyatları açıklanmamış olsa da, PS4 için üç farklı görünüşe sahip olacak bu temanın PS4 Pro için de özel bir paketi olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr