Gravity Rush 2’den yeni görüntüler!

Geçtiğimiz aylarda Gravity Rush Remastered’ı piyasaya çıkarttıktan sonra sessizliğe gömülen Sony’den yeni haberler var.

Oyunun kreatif direktörü Keiichiro Koyama’nın IGN’e verdiği röportajda belirttiği üzere oyunda Benelux mimarisini yansıtan yeni bir şehir, yeni yerçekimi bazlı dövüş stilleri, taşınabilir tılsımlar, kendimizle yarışabildiğimiz bir time trial modu da bulunacak.

Ayrıca eski oyunu beğenen ama dünyasını küçük bulanlar için de iyi haberler var zira görüntülerden de fark edebileceğiniz gibi harita büyük, hatta ilk oyunla kıyaslarsak tam 2.5 kat daha büyük.

E3’te çok daha fazla bilgiye kavuşabileceğimiz oyun sadece PS4 için hazırlanıyor ve halen bir çıkış tarihine sahip değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr