GTA V’e patlayan Samsung Galaxy Note 7 modu!

Samsung’un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 7 bilindiği gibi yanma ve patlama şikayetlerinin ardından önce geri çağrıldı, sonra da üretimi tamamen durduruldu.

Galaxy Note 7’nin yaşadığı problemler oyun sektörünün en büyük mizah platformlarından biri haline gelen GTA V’e de konu olmakta gecikmedi elbette.

Aşağıda görebileceğiniz videoda olduğu gibi bir mod yapımcısı, oyundaki el bombası ile Samsung Galaxy Note 7’nin modellerini değiştirmiş ve ortaya da durumla dalgasını geçen bir video çıkmış.

Samsung’un buna benzer bazı videoları “izinsiz fikri mülk kullanımı” sebebiyle yayından kaldırttığını da düşünürsek, fırsatınız varken baksanız iyi olur. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr