GTA V’te 100 kişi bir tekneye binerse ne olur?

GTA V tıpkı bir zamanlar Garry’s Mod’un yaptığı gibi gülmek istediğimizde ilk baktığımız platformlardan birisi haline geldi.

Daha önce “Tren treni durdurabilir mi?” veya “100 küsür kişi bir tramvay’ı durdurabilir mi?” temalı videolarından tanıdığımız RZED, bu defa dev bir yata 100 kişi bindirirsek ne olur sorusuna cevap aramış ve bunun için de şuradan bulabileceğiniz, dev yatı sürülebilir hale getiren bir mod kullanmış.

Bundan sonrası biraz garip gelişiyor zira oyunun fizik motoru ile kullanıcı yapımı olan mod birleşince oyunda bir ağırlık glitch’i oluşmuş ve tüm insanlar geminin burnunda toplanmasına rağmen gemi tıpkı bir tabak gibi geriye doğru batarak gözden kaybolmuş!

Buyrun izleyin bakalım;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr