Half-Life 2’nin drone’unu bir de gerçek hayatta görün!

Üzerinden neredeye 11.5 sene geçtiğine inanmak zor bazen, ancak Gordon Freeman’ın dibimizi düşüren ilk macerası 2004 sonunda piyasaya çıkmıştı.

Oyundan akılda kalan şeylerin sayısı elbette az değil. O güne dek benzerini görmediğimiz bir eğlence vadeden Gravity Gun, bir kısmımızın nefret ettiği Buggy bölümleri, ilk defa HDR ile tanıştığımız Lost Coast eklentisi ve elbette tepemizde vızıldayıp duran City Scanner’lar.

Malum, son yıllarda bir drone furyası aldı başını gidiyor. Bu basit ama muhteşem aletlerin aksiyon kameraları ile birlikteliklerinin ve yarattıkları tehlikelerin önünü kesmek için de drone’lara yasak bölgelerden tutun da kayıt altına alınmalarına kadar pek çok uygulama söz konusu.

Valplushka adlı bir Youtuber da oturup, bu City Scanner’ların görüntüsü ve uçuş karakterini bir drone’u modlayarak yeniden yaratmış, sonucu aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr