Half-Life Unreal Engine 4 ile yeniden yapılıyor

Hayranlar Half-Life‘ı Unreal Engine 4 kullanarak yeniden yapmaya çalışıyorlar

Crowbar Collective, 8 yıl kadar süren bir geliştirme sürecinin ardından Half-Life‘ı Source grafik motoruyla baştan sona yeniden yaparak Black Mesa adıyla ücretsiz olarak sunmuştu.

Şimdi ise Project Lambda 1998 yılında çıkarılan bu efsanevi oyunu Unreal Engine 4 ile yeniden hayata geçiriyor. Henüz ilk bölümü yeniden yapılmış olan oyunun ışık ve renklendirmeleri hayli güzel görünüyor.

Project Lambda‘nın önünde hala uzun bir yol var. Yine de, şu an oynanabilir olan kısa bölüm projenin tamamının beklenmeye değer olduğunu gösteriyor.

Project Lambda’yı indirmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://silvertm.ru/ProjectLambda.html

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr