Halo ve Destiny tasarımcısından keşif oyunu!

Eski Bungie tasarımcısı Niles Sankey, Asemblance keşif oyununu çıkartacağını duyurdu!

Daha öncesinde Halo ve Destiny gibi oyunları tasarlayan Niles Sankey, yeni oyunu Asemblance’yi aynı anda PS4’e ve PC’ye çıkaracak. PC’ye gelen Asemblance’nin geliştiricisi olan Nilo Studios’un Facebook sayfasına göre Steam’e geliyor. Eski Bungie tasarımcısı Niles Sankey’in PlayStation Blog’daki konuşmasına göre Asemblance oyunu hakkında az şey biliniyor fakat bu şirketin ilk göz ağrı ve Nilo Studios bu oyunu yaparken Black Mirror, The Twilight Zone ve The X-Files dizilerinden esinlendiklerini notlarına ekledi.

First-person, bilim-kurgu ve keşif oyunu olan Asemblance bir makine içinde yer alıyor. İnsanların anılarını simüle etmeye yardımcı oluyor ve oyuncuya neler olacağı hakkında tahminlerde bulunuyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr