Hayalinizdeki Skylander’ları yaratın!

Alevler Saçan, Şempanze Kafalı, Hortum Gibi Dönen, Dinozor Bacaklı, Kaplumbağa Kabuklu, Yay Kullanan, Robot Sesli ve Sırt Roketli Karakterlere Hayat Vermenin Yegane Yolu! Oyuncular Skylander Tasarımlarını Göndererek Çıkış Zamanı Oyunda Yer Alma Şansına Sahip Olacaklar

Skylanders®’ın çıktığı ilk günden beri dünyanın dört bir yanından çocuklar hayat bulan oyuncaklar kategorisinin öncüsü Toys For Bob’a el çizimi Skylander’ları göndererek tek bir istekte bulunuyorlar – lütfen Skylander’ıma hayat verin. Bu Ekim ayında Activision Blizzard, Inc.’in (NASDAQ: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. bu dileği gerçeğe dönüştürecek. Skylanders Imaginators Portal Master’lara kendi Skylander’larını yaratma özgürlüğü vererek hayal güçlerini serbest bırakmalarını sağlayacak.

“İlk hayran çizimi elimize geçtiği andan itibaren Skylanders’ın çocukların hayal güçlerini ateşleme bakımından benzersiz olduğunun farkına varmıştık. Bu yıl hayranlarımıza kendi Skylander’larını yaratma gücünü vererek teşekkür ediyoruz,” diyor Activision Publishing, Inc. CEO’su Eric Hirshberg. “Skylanders Imaginators oyunculara bilinen evrendeki yıldız sayısından daha bile fazla karakter yaratabilmek için gereken imkanları sağlayacak. Oyuncuların hayal güçleri ile ateşlenen güçlü karakter yaratım sistemimiz sayesinde oyuncuların nasıl muhteşem Skylander’lar yaratacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Skylanders Imaginators oyunculara hayal edebildikleri en çılgın Skylander’ları yaratmak için sınırsız olanak sağlayacak – görünümden, güçlerine, yeteneklerinden, ismine, sloganından, müzikal temasına ve çok daha fazlasına kadar her bir özellik ayarlanabilecek. Yaratım sisteminin inanılmaz derinliği matematikte en büyük sayılardan biri olan googoldan (10 üzeri 100) daha fazla sayıda farklı karakter yaratılmasına imkan verecek.

3071370-skylanders+imaginators_create+your+own+skylander+4

Kötü kalpli Kaos Skylands’i bir kez daha ele geçirmeyi planlarken, dünyanın dört bir yanındaki Portal Master’lar onu durdurmak için Yaratım Kristali ismi verilen yeni element-meyilli oyuncak türünü kullanarak Imaginator ismindeki kendi Skylander’larını yaratabilecekler. Yaratım Kristalleri oyuncuların Imaginator’larını istedikleri zaman, istedikleri yerde konsollarına aktarmalarını sağlayacak!

Skylanders Imaginators ayrıca Şövalye, Büyücü, Okçu, Kavgacı gibi 10 güçlü mücadele Sınıfını temsil eden yeni Sensei Skylanders kahramanlarını da tanıtacak. Sensei Skylander’lar yaratılan Imaginator’ları eğitecek, süper-havalı Imaginator silahları açmalarına, oyundaki özel bölgelere erişim kazanlarına ve mücadele Sınıflarına Gizli Teknikler sağlamaya yardımcı olacaklar. Senseiler en güçlü mücadele Sınıfı hareketi olan Sky-Chi gibi olağanüstü yetenekleri kullanma imkanına da sahip olacaklar. Oyunda toplam 31 Sensei bulunacak ve bunlardan bazıları da oyuncuların en sevdiği kötü adamların artık iyilik için mücadele eden dönüşmüş halleri olacak!

“Skylanders sürekli olarak yenilikçi oyun deneyimleri sunuyor. Skylanders Imaginators ile çocuklara kendi yaratımlarını oyuna aktarma imkanını vermek oyunu kökten değiştirecek ve müşterilerimizin kesinlikle hoşlanacağına emin olduğumuz bir özellik,” diyor [Satış Temsilcisi]. “Skylanders Imaginators için öncelikli satış yerlerinden biri olmaktan çok mutluyuz ve oyunun bu tatil döneminde büyük bir hit olacağına inanıyoruz.”

Skylanders Imaginators’ta çocuklar Kaos’u yenme mücadelesinde Skylands kahramanları olarak Skylander’lara katılacaklar. Hayat bulan hayal gücünü kutlamak adına Activision bir “Skylanders Hayat Bulan Sanat Yarışması” da düzenliyor. Portal Master’lar bugünden itibaren kendi yarattıkları Skylander karakterlerin çizimlerini göndererek yarattıkları karakterlerin Skylanders Imaginators oyununda yer alma şansını yakalayabilecekler. Oyuncuların katılmak için kendi çizimleri olan Skylander’ları #SkylandersArtContest hashtagi ile Instagram veya Twitter’dan paylaşmaları yeterli olacak. Büyük ödülü kazanan isim Toys For Bob tarafından belirlenecek.

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-101376-Skylanders_Imaginators_King_Pen_4

Skylanders Imaginators Microsoft Xbox 360™ ve Xbox One™ video oyun ve eğlence sistemleri, PlayStation® 3 ve PlayStation® 4 bilgisayar eğlence sistemleri için piyasaya çıkacak.
Toys For Bob tarafından geliştirilen Skylanders Imaginators önceki oyunlardaki 300’den fazla Skylanders oyuncağını destekleyecek. Oyun 14 Ekim’de satışa sunulacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr