Hearthstone Knights of the Frozen Throne duyuruldu!

Hearthstone’un yeni genişlemesi Knights of the Frozen Throne, Blizzard tarafından duyuruldu. Eklenti Ağustos ayında bizlerle olacak.

Oyuna 135 kart ekleyecek ve kahramanları “Death Knight”a çevirecek olan yeni eklenti Knights of the Frozen Throne duyuruldu. Bu kartlardan dokuzu yeni efsanevi kahraman kartı olacak ve oynadığınızda diğer kahramanları Death Knight’a çevirecek. Karakterlerin zırh ve güç kazanmasının yanı sıra “Lifesteal” dediğimiz can çalma mekaniği de oyuna eklenecek. Böylelikle rakibe verdiğiniz hasar size can kazandıracak.

Hikayeye gelirsek, Icecrown Kalesi’ni yerle bir ediyoruz ve Lich King’in donmuş kalesini elinden alıyoruz. Bu da Knights of the Frozen Throne’un bir takım görevlerle geleceğinin habercisi oluyor. Görevlerin sonunda ise random bir efsanevi Death Knight Kahraman Kartı’na sahip oluyorsunuz.

Eklemek gerekirse Knights of the Frozen Throne kart paketlerini Hearthstone’s Arena’da kazanmanız veya oyun içi satın almanız da mümkün olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr