Heroes & Generals artık Türkçe!

Danimarkalı oyun stüdyosu Reto-Moto, başarılı 2. Dünya Savaşı oyunu Heroes & Generals’ı Türkçe olarak yayınlandı.

Reto-Moto oyun yöneticisi Jacob Andersen yaptığı açıklamada, “Eklediğimiz Türkçe dil desteğiyle Heroes & Generals’a Türkiye’den katılan büyük bir gruba daha iyi bir oyun deneyimi sunabildiğimiz için mutluyuz. Ve elbette oyuna ve topluluğumuza daha da fazla Türk oyuncunun katıldığını görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

2. Dünya Savaşı MMOFPS oyunu Heroes & Generals, savaş hakkında bir oyun. Dünyanın dört bir yanından oyuncuların katıldığı, eylemlerinizin bir fark yarattığı büyük ve sürekli bir çevrimiçi savaş. Bu, bitmeyen bir harita döngüsünde rastgele savaşların verildiği bir oyundan ibaret değil.

Cephe hattında uçaklar uçuran, paraşütle atlayan ve sıradan bisikletlerden ağır zırhlı tanklara kadar pek çok aracı yöneten “Kahramanlar”dan biri olarak oynayabilirsiniz. Hatta, savaşın stratejik yönünü belirleyen bir “General” olarak kontrolü ele geçirebilirsiniz. İster muharebede ilk defa birilerini öldüren bir asker olun, ister stratejik kararlar alan bir general, savaşın sonucuna ilişkin bir fark yaratırsınız.

Jacob Andersen şunları ekledi: “Heroes & Generals’ın en benzersiz özelliklerinden biri büyük bir çevrimiçi savaşta binlerce oyuncuyla birlikte oynanıyor ve ayrı ayrı muharebelerde yaptığınız tüm eylemlerin savaşın sonucunu etkiliyor olması. Bununla birlikte kara muharebesinde sıkı bir ekip çalışması gerekiyor; oyun öğeleri oyuncuları sosyal olmaya, kendilerini organize etmeye ve topluluk içinden arkadaşlar edinmeye teşvik ediyor.”Gelecek yıllarda oyunu ve deneyimi genişletme çalışmalarına ve düzenli güncellemelerle özellikler ve içerikler eklemeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Heroes & Generals Türkçe dil desteği, yeni yayınlanan ve oyuncuları üç yeni uçağın dışında, yepyeni keşif uçakları sınıfıyla tanıştıran “Ihlefeld – Warbirds and Tail Gunnersı” güncellemesinin bir parçası.

Türkçe olarak bugün sunulacak olan Heroes & Generals, HeroesAndGenerals.com ve Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir.

Özellikler:
-Tek bir büyük savaş: Yaptığın her şeyin bir fark yarattığı, büyük ve sürekli bir çevrimiçi savaşta yer alın.
-Arkadaşlarınız için savaşın: Ezici kalabalıklar karşısında birlikte durun, savaşın, kazanın ve hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kurun.
-Üç fraksiyon: Bir fraksiyon seçin; Almanya, ABD veya Sovyetler Birliği ile savaşa katılın.
-Altı asker türü: Kendinize uyan görevi ve oyun tarzını seçerek Piyade, Tank Mürettebatı, Savaş Pilotu, Paraşütçü, Keşifçi veya General olarak oynayın.
-60’ın üzerinde silah: Kendinizi, Amerikan M1A1 Thompson hafif makineli silahı, Sovyet PPSH-41 hafif makineli silahı ya da Alman Sturmgewehr 44 gibi orijinal 2. Dünya Savaşı silahlarıyla donatın. Bir İngiliz anahtarı veya kürekle yakın dövüşe katılın. Cephanelik, gelecek güncellemelerle sürekli olarak büyümektedir.
-68’in üzerinde araç: Tanklar, zırhlı araçlar, motosikletler ve avcı uçakları; hepsi sizi bekliyor. Bisikletler ve amfibi araçlar da aynı şekilde hizmetinizde. Üstelik gelecek güncellemeler daha da fazla araç getirecek.
-Topluluk: Heroes & Generals, 194 farklı ülkeden, kendini oyuna adamış ve arkadaş canlısı bir topluluk oluşturan 9 milyonun üzerinde oyuncuyu cezbetti.
-Karakter ilerlemesi: Savaşınızı verirken, askerinizi de becerilerini geliştirdiği, ikramiyelerin ve yeni ekipmanların kilidini açtığı bir kariyer yolunda ilerletin.
-Kıdemli oyun geliştiricileri: Hitman serisi ve Freedom Fighters’ın orijinal yaratıcıları tarafından geliştirildi.
-Sürekli gelişim: Heroes & Generals, sürekli olarak yeni özellikler, teknoloji ve içerikle güncellenmekte.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr