div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

HEX: Shards of Fate’in beşinci kart seti “Herofall” yayınlandı!

- Advertisement -

TGC yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları ile 275 ekstra koleksiyon kartı ve dört yeni özellikle genişletiliyor.

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun “Herofall” adındaki beşinci kart setini yayınladı. Oyun, 275 yeni kart ile seçenekler yelpazesini genişletiyor ki bunların 18’i destansı seviyesine sahip. Herofall yeni oyun mekanizmaları sunuyor ve daha derin taktiksel ve stratejik düşünce istiyor.

Bitmeyen bir koleksiyon tutkusu ve güçlü yetenekler
275 yeni kart arasından 77’si nadir, 18’i destansı ve 26’sı alternatif tasarımlı kart toplanabiliyor. Oyuncular yeni özellikleri de iple çekiyor: Örneğin elde bulunan “taaruz” birlikleri kartları güçlendirirken “yağma” oynandıktan hemen sonra etkisini gösteriyor: Burada kriptodan bir kart feda ediliyor, bu da ekstra bir güçlendirme etkisi sağlıyor. “Kahramanlık” ve “Dehşetengiz” “Ardor” ve “Yeraltı Dünyası” fraksiyonlarına özeldir.

“Kahramanlık” ile oyuncu özel etkilerden yararlanan kendi birliklerini güçlendirirken “Dehşetengiz” ile aynı hamlede saldırmak zorunda olan ve sadece bunun için kullanılabilen, küçük ve ucuz birlikler geliştirilebiliyor.

Ülkenin yeni şampiyonlara ihtiyacı var
Güncelleme yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve soketlemek için 20 yeni ekstra değerli taş dışında “Yeraltı Dünyası’ndan” “Kan Dokuyan Zorath” ve Ardor’lu “İki Tomahawk” gibi kendine özel sihirlere sahip 20 yeni şampiyon içeriyor. İki şampiyon da oyuna Dehşetengiz kartları getiren veya oyuncunun eline bir Kahramanlık kartı çağıran flamalar oluşturma yeteneğine sahip.

gameforge-hex-herofall-key-visual

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler