Injustice 2’de Ninja Kaplumbağalar’la savaşmaya hazır olun.

Warner Bros ve DC Entertainment işbirliğiyle NetherRealm Stüdyoları’nda geliştirilen ve Bilkom tarafından satışa sunulan Injustice 2, listesine eklenen oyun fragmanı: Teenage Mutant Ninja Turtles’ı tanıttı.

Injustice 2, oyunculara en sevdikleri DC Süper Kahramanı ile Süper Kötüleri kişileştirme ve oyun içinde zamanla seviyesini yükseltebilme imkanı sağlıyor. Yarım kabuktaki kahramanların Injustice’2’nin eşsiz dişli kişiselleştirme sistemi aracılığıyla dört farklı karakter olarak nasıl oynanacağı konusunda oyunculara bir bakış sunuyor. 4 farklı aksesuardan birini kullanan oyun severler karakterlerini de Leonardo, Raphael, Donatello ve Michelangelo olarak değiştirebilecekler.

Her Ninja karakterinin kendi hareket kümeleri, karakter güçleri ve özel hareketlerini kullanabilecek. Belli yüklemelerin kullanılamadığı çevrimiçi ve turnuva modlarında ise oyuncular karakter seçme ekranından istediği Ninja Turtles’ı seçebilir.

Teenage Mutant Ninja Turtles, Injustice 2 Ultimate Edition, Injustice 2 Ultimate Pack veya Fighter Pack 3’’ü satın alan oyuncular için eklentiler 13 Şubat’ta ücretsiz gelirken, Play Station Store, Xbox Store, Steam ve Microsoft Store’da ise 20 Şubat’ta 59,99 TL’den satışa sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr