İşte Sleeping Dogs yapımcılarının yeni oyunu!

Aşağıda izleyebileceğiniz fragmanında insanların Sezen Aksu’nun Kalaşnikof adlı şarkısının klibindeki gibi birbirlerine koştuğunu görebileceğiniz oyunun adı Smash&Grab.

Çoğunuz gibi ben de Sleeping Dogs 2’yi beklediğimden hikâye kalp kırıklığı ile başladı denebilir, bakalım oyun neler vadediyor.

Eylül ayında erken erişim sürecine girecek olan ve 3 vs.3 sokak savaşlarına odaklanacak olan oyunda maçlar 15 dakika sürecek ve her takım 50.000$ dolarındaki ganimeti elde edebilmek için soygunlar yapmaya veya birbirini pataklayıp diğer tarafın silahları ve eşyalarını ele geçirmeye çalışacak.

Oyun ilk saniyeden Dirty Bomb’u hatırlattıysa da fragmanına göz attığınızda fazlasıyla APB Reloaded izlerine de rastlamanız mümkün.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr