Jump. Now! ücretsiz olarak App Store’da.

Sade tasarımı ve hızlı oynanışıyla göze çarpan Jump. Now! ücretsiz olarak App Store’da. Oyunda yapmanız gereken ekrana dokunarak topu zıplatmak ve engelleri aşarak bölümü tamamlamak. Ancak bu sanıldığı kadar basit değil çünkü yanmamak için dikkat ve beceriye ihtiyacınız olacak. Üstelik her bölümde adapte olmanız gereken yeni ve farklı engeller ile karşılaşacaksınız. Her birinden kurtulmaksa oldukça ustalık gerektiriyor.

Oyunda altın toplayarak yeni top görünümleri elde edebilecek, aynı zamanda topladığınız bu altınlarla liderlik tablosunda arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. %100 yerli yapımı olan ve Türkçe dil desteğinin de bulunduğu, bağımlılık yapan bu oyunu ücretsiz olarak App Store’dan indirebilir, eğlenceye siz de katılabilirsiniz.

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/jump.-now!/id1071727161?l=tr

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr