div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Kader Mühürleri, oyunculara mitoloji dünyasının kapılarını açıyor

- Advertisement -

Sobee’nin yeni oyunu Kader Mühürleri, oyunculara mitoloji dünyasının kapılarını açıyor.

Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu, Kader Mühürleri ile oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor. E-spor ile MMORPG türlerini bir araya getiren Kader Mühürleri, özgün hikâyesi, üstün görsel özellikleri ile oyunseverlere heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Kapalı Beta süreci başarıyla tamamlanan Kader Mühürleri’nin, Açık Beta fazı 28 Nisan’dan itibaren oyunseverlerle buluşacak.

Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu’nun geliştirdiği Kader Mühürleri oyunu, özgün konusu ve yaklaşımıyla bir çevrimiçi rol yapma oyun deneyimi sunuyor. Tamamı yerli kaynaklarla Türkiye’de geliştirilen Kader Mühürleri; Anadolu ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer döneminden Helenistik döneme kadar olan tarihi olaylarını özgün bir kurguda oyunseverler ile buluşturuyor.

“Bayrak Kaçırma”dan ”Tepeyi Ele Geçirme”ye kadar pek çok e-spor oyun modunu, MMORPG (Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma) ile birleştiren çok yönlü ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Kader Mühürleri; oyun ve eğlence endüstrisi tarafından bugüne kadar fazla konu alınmamış bir dönemi ustalıkla işliyor.

kadermuhurleri2

Sobee’den yüzde 100 yerli bir oyun daha
Daha önce İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football ve SüperCan gibi başarılı oyunlara imza atan Türk Telekom Sobee Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, geniş kitlelere sunulmadan önce kapalı test süreçlerini başarıyla tamamladı. ‘Free to play’ pazarlama modeli ile oyuncularla buluşacak olan Kader Mühürleri’nin Açık Beta 1. fazı 28 Nisan’da başlayacak.

Kader Mühürleri’ni oynamak için öncelikle web sitesinden kurulum dosyasının bilgisayara indirilip yüklenmesi gerekiyor. Oyunseverler, bu yüklemenin ardından Kader Mühürleri’nin birbirinden heyecanlı mitolojik maceralarına giriş yapabiliyor.

- Advertisement -

Oyun sektöründe birçok ilke imza atan ve İstanbul Kıyamet Vakti oyunuyla, yüz binlerce oyuncuya ulaşma başarısı gösteren Sobee Oyun Stüdyosu, Kader Mühürleri’nin tüm geliştirme aşamalarını yüzde 100 yerli olarak tamamladı.

Devasa online oyun türünün en cazip elementleri Kader Mühürleri’nde
Oyun hikayesinin ilk bölümü, oyunun yayına girmesi ile hazır olacak. Belirli periyodlarla yayınlanan yeni bölümlerle oyuncu heyecan verici ve uzun soluklu bir maceranın içerisine girecek. PvP bölümü ve yetenek sistemi bu alandaki en gelişmiş oyunlarla yarışacak nitelikte olan Kader Mühürleri, elektronik spor haline gelen popüler oyunlardaki rekabetçi elementleri de barındırıyor.

Kader Mühürleri’nin içeriği ve gelişmiş özellikleri ile ilgili ipuçları veren sinematik fragmanlarına oyunun http://www.kadermuhurleri.com adresindeki resmi web sitesinden ve sosyal medya sayfalarından ulaşılabiliyor.

kadermuhurleri1

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler