Kayra Keri Küpçü, ENnie Jürisine Aday!

Fantastik oyun ve FRP dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ENnie Ödülleri‘nin, gelecek sene düzenlenecek olan seçmelerinde jüri olmak için FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü aday gösterildi.

ENnie Ödülleri, sadece fantastik oyun dalında verilen dünyanın en önemli ödüllerindendir. Bir nevi FRP dünyasının Oscar Ödülü dersek yanlış olmaz.

FRPNET’in kurucu ismi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Kayra Keri Küpçü, Türkiye’deki birçok fantastik edebiyat eserinin, kurgu evrenlerin ve oyun dünyasının içerisinde bulunuyor.

Dünya çapında tüm fantastik oyun üreticilerinin yarıştığı bu yarışmada Kayra Keri Küpçü, geçtiğimiz üç senede ilk kez bir Türk jüri adayı olarak ülkemizi başarıyla temsil etti. Frp/Rpg oyuncularının desteği sayesinde jüri olmuştu. Şimdi yine sizlerin desteğiyle tüm dünyada ülkemizi dördüncü kez temsil edebilir ve sizlerin oyuyla bunu başarabilir. Oylamalar 11 Temmuz itibarıyla başladı ve 10 gün sürecek.

342

Siz de Kayra Keri Küpçü‘nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz.

Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek. Her gün yeni bir oy vererek Kayra’nın bir yıl daha jüri olmasını ve ülkemizi fantastik oyun camiasında temsil etmesini sağlayabilir; son yenilikleri ilk elden duyurmamıza da yardımcı olabilirsiniz.

Oylama sistemi ilk başta kafa karıştırıcı gibi gözükebilir. 1 ile 5 rakamları ile istediğiniz kategorideki adaylara oy verebiliyorsunuz. ENnie Ödülleri bu sistemi uzun zamandır kullanıyor. Böylece sıralamayı daha düzgün bir şekilde elde edebiliyorlar. Jüri Ödülleri için de aynı sistem geçerli.

Yapmanız Gerekenler

Takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit:

ENnie oylama sayfasına ulaştıktan sonra 2017 Judge kısmına tıklayın.
Karşınıza birçok Jüri adayı çıkacak. Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kısma tıklayın.
Açılan ufak pencereden “1” rakamını seçin.
En aşağıda bulunan Vote butonuna basın ve oylama işlemini tamamlayın.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ParaDise 1 year ago | Cevapla
    her sene oldugu gibi her sene oluyor kayra bey :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr