League of Legends turnuvasında kazanan takıma HP Omen!

HP OMEN oyun bilgisayarı ödüllü League of Legends turnuvasında zafer “Mantra E Geliyor” takımının oldu!

Oyun severlere en üstün oyun deneyimini sunmak için OMEN by HP bilgisayar portföyünü geliştiren HP’nin 15 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında düzenlediği, HP OMEN dizüstü bilgisayar ödüllü League of Legends Turnuvası kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

Kazanan takımın üyelerine HP OMEN 17” dizüstü bilgisayar!

256 takımın katıldığı turnuvada online elemelerin ardından 29 Ekim Cumartesi günü offline olaran yapılan Büyük Final aşamasına geçildi. Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanan Büyük Final’de “Mantra E Geliyor” takımı, “90degrees”i 3-2 mağlup ederek zafere ulaştı. Üçüncülüğü ise “Mef White” takımı elde etti. Turnuva sonunda birinciliği elde eden “Mantra E Geliyor”un üyeleri Taner Levendoğlu, Berkay Sucan, Bersan Aydın, Bertuğ Bayrak, Bahadır Çolak ve Serdar Pades’e (Coach) birer HP OMEN 17” dizüstü bilgisayarın da sahibi oldu. Ejderha kırmızısı arka aydınlatmalı klavye, klavye haznesi üzerinde OMEN markası ve siyah gölge örgülü bilgisayar kapağı gibi tasarım özellikleriyle öne çıkan HP OMEN dizüstü bilgisayar, çift fan tasarımlarıyla ısınmaya meydan vermiyor ve üstün oyun performansı sunuyor. NVIDIA® GeForce® GTX 1070 ekran kartı ve 6’ncı nesil Intel® Core™ i7 dört çekirdekli işlemciler sayesinde oyun severler performans sorunuyla karşılaşmıyor. Full HD ve 4K IPS ekran seçenekleriyle oyun deneyimini çarpıcı bir görsellikle zenginleştiriyorlar. Bang & Olufsen ve HP Audio Boost teknolojisinin çift hoparlörde uzmanlıkla sağladığı derinlik sayesinde ses efektleri de canlı ve net bir şekilde deneyimleniyor.

2

İkinciliği elde eden “90degrees” üyeleri birer HP OMEN kulaklık kazanırken, üçüncü “Mef White” üyeleri ise HP Omen mousepad kazandılar.

”Basın Bülteninden derlenmiştir.”

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr