Logitech G, oyun dünyası ve teknoloji basınıyla buluştu

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, oyun dünyası ile teknoloji yazarlarına yönelik eğlenceli bir interaktif etkinlik düzenledi. Beşiktaş Vodafone Arena’da 24 Mayıs’ta gerçekleştirilen buluşmaya, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ve Pazarlama Müdürü Selver Yıldız ev sahipliği yaptı. Etkinliğe konuk olarak gelen Logitech EMEA Oyun Birimi Başkanı Andreas Schicker ise katılımcılarla yüz yüze görüşme imkânı buldu. Adeta bir zirve havasında başlayan etkinlik, basın mensuplarının G900 Chaos Spectrum mouse, G810 Orion Spectrum keyboard, G933 Artemis Spectrum headseat, G29-G920 Driving Force Wheels ve F710 Wireless gamepad gibi Logitech G’nin fark yaratan ürünlerini deneyimleyerek keyifli dakikalar geçirmesiyle devam etti.

Logitech G’nin oyun alanındaki tecrübelerinin de paylaşıldığı buluşmayla ilgili bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Endüstri lideri teknolojimizle, oyun alanındaki yetkinliğimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. 360 derecelik bakış açısıyla, oyunla ilgili her konuda söz sahibi olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ürünlerden G900 Chaos Spectrum’la, kullanıcılara kablosuz performans ve uzun pil ömrü sunuyoruz. Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G™ mekanik tuşlara ve kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemine sahip G810 Orion Spectrum’la da fark yaratıyoruz. Kablolu ve kablosuz kullanılabilen G933 Artemis Spectrum’la tüm oyun platformlarına hitap ediyor, Xbox One ve PC ile uyumlu 900°’lik dönüş açısına sahip G920 Driving Force’la ise oyunseverlere pistte gerçekçi dönüşler sunuyoruz. F710 Wireless Gamepad ile sadece PC’de değil artık oturma odalarında da büyük ekranda oyun oynayabileceğiniz Android televizyonlarla da uyumlu rahat bir oyun deneyimi sağlıyoruz.” dedi.

G900 Chaos Spectrum
image002

Profesyonel eSpor oyuncuları tarafından güvenilen, gecikme yaşanmadan anında tepki veren kablosuz performans ve uzun pil ömrü.

G810 Orion Spectrum

image004

Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G™ mekanik tuşları, kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemi.

G933 Artemis Spectrum

image006

Tüm oyun platformları için tek bir kulaklıkla kablosuz veya kablolu kullanım imkânı.

G29 ve G920 Driving Force

image008

PS3, PS4, Xbox One ve PC ile uyumlu direksiyonlar ile pistte 900°’lik gerçekçi dönüşler sunan yarış deneyimi.

F710 Wireless Gamepad

image010

Gecikme, düşme veya parazit olmadan hızlı veri iletimi. Android TV veya Steam Big Picture ile büyük ekranda da oyun deneyimi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr