Age of Ships Android ve iOS’a çıktı!

Mobil oyun sektörünün gelişimi hemen hemen her oyun türü için sürüyor. Günümüzde oyun yapımcılarına en çok para kazandıran sektörlerin başında geliyor. Yapımcılar ise elbette bu platformlara seve seve yeni oyunlar yapıyorlar. Biliyorsunuz son zamanlarda savaş araçlarına olan ilgi oyun sektöründe bir hayli arttı. Tanklar, savaş uçakları ve savaş gemilerine gösterilen ilgi beklenenden bile büyük oldu. Wargaming’in meşhur üçlüsü, War Thunder ve son zamanlarda Armored Warfare gibi isimler savaş araçlarının ne denli popüler hale geldiğini kanıtlar nitelikte.

Elbette bu oyun türü de mobil platformlara sıçradı. World of Tanks’ın mobil oyununu zaten görmüştük. Bu defa savaş gemileri bazında olan bu sıçrayış Age of Ships ile devam ediyor. Age of Ships yukarıda saydığım oyunlara göre daha düşük bütçeye sahip görsel olarak daha kötü bir yapım. Ancak yönettiğiniz savaş gemilerinin her biri tarihsel gerçeklikten alınma. iOS ve Android platformlarda yer alan oyunu Campaign modda oynayabildiğimiz gibi diğer oyuncular ile PvP savaşlarına da girebiliyoruz. Diğer oyuncular ile ittifaklar kurabiliyor, 200’ün üzerinde yer alan gemi çeşidiyle güçlü bir filo kurmaya çalışıyoruz. Bu filo da kruvazörler, muhripler, uçak gemileri vea diğer savaş gemisi türlerinden oluşabiliyor. Ayrıca bu gemileri teçhizat yönünde geliştirmek de mümkün.

Age of Ships’e android cihazlarınız için Google Play’den iOS cihazlarınız için AppStore’dan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr