Blade Waltz ile sınırsız macera sizi bekliyor!

Koreli lider oyun şirketi Netmarble Games (“Netmarble”), son mobil oyunları Blade Waltz’un 153 ülkede iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Aksiyon dolu RPG oyunu, harika grafikler, zorlayıcı tehlikelerle dolu hikaye tabanlı bölümler ve her biri çocukluklarında kaderlerini değiştirecek mücadelelerle uğraşmış üç ilgi çekici ana karakterin liderliğinde merak uyandırıcı bir senaryonun birleşimini sunuyor.

Oyuncular, ebeveynlerinin intikamını almak üzere yola çıkmış “Yarı Elem” soyundan güçlü bir kılıç kullanıcısı olan Starfell ya da ağır mekanik zırh ve silahlarla büyük hasar verebilen Gordon ve ödül avcısı olarak yaşayıp çift tabanca tercih eden ve artık tamamen insana dönüşmüş eski bir Elem olan Ellie gibi karakterleri kontrol etme şansına sahip olacaklar.

Netmarble Games Denizaşırı Ülkeler Başkanı Seungwon Lee, yaptığı açıklamada; “Blade Waltz, yeni bir aksiyon RPG ve kusursuz bir işleyiş arayan oyunculara fazlasıyla eğlenceli bir tecrübe sunuyor Blade Waltz’un hem karakterlerini geliştirme eğlencesi isteyen, hem de kendilerini kaptıracakları yoğun bir aksiyondan uzak kalmak istemeyen oyuncular arasında popülerlik kazanması bekleniyor” dedi.

Bugünden itibaren on gün içerisinde oyuna giriş yapan herkes çeşitli oyun içi hediyeler kazanacak. Oyuncular yolculuklarında yardımcı olması için üç sınırlı sürüm silah ve kostüm ile 200 mücevher elde edecekler.

Polygon Games Co.Ltd tarafından geliştirilen Blade Waltz oyun içi ödeme seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/blade-waltz/id982428315
Google Play: market://details?id=com.netmarble.mist

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr