MOBA sektörünün ilerleyişi durdurulamaz bir şekilde gerçekleşiyor. Her geçen gün yeni bir oyunun örneğini gördüğümüz bu tür mobil platformlardan da geri kalmayacak gibi görünüyor. MOBA’nın mobil platformlarındaki temsilcilerinden biri olacak olan Call of Champions’dan yeni bir haberimiz var.

Android ve iOS platformunda boy gösterecek olan Call of Champions verilen bilgilere göre kapalı betaya geçti. Açıkçası yapımcıları bu testleri neden kapalı beta testleri olarak adlandırdığını da anlamış değilim zira isteyen herkes Google Play veya AppStore’dan oyunu indirip iPhone, iPad veya android cihazında oyunu oynayabilir. Ayrıca oyuna yeni arkadaşlarınızı davet ederseniz bir haftalık premium üyelik kazanabileceksiniz. Bu yükseltme size karakter gelişimini hızlandıracak %50 daha fazla tecrübe puanı ve daha fazla şampiyona sahip olmanızı sağlayacak %50 daha fazla altın kazanma imkanı sunacak. son olarak ise oyunun basit bir oynanışa ve mobil platformalara uygun olarak 5-10 dakikalık maçlar içerdiğini belirtmek isterim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr