Forge of Empire çağ atlıyor!

Ülkemizde de sevilen bir mobil oyun Forge of Empires’a yepyeni bir güncelleme geliyor. The Future Era güncellemesiyle beraber oyun çağ atlayarak oyunculara yepyeni bir gelecek çağ sunacak.

Güncelleme ile beraber farklı iklim bölgelerine sahip yeni alanlar oyuna eklenecek ve bununla beraber farklı liderler de oyuna dahil olacak. Tabii bu geniş içerik beraberinde yeni bir hikaye akışını getirecek.

Yeni güncellemeyle beraber beş yeni ünitenin de oyuna ekleneceği bildirildi ve bu oldukça sevindirici. Bu yeni üniteler Exoskeleton Solider, The Setelite Spotter, The Hover Tank, The Drone Swarm ve Rail Gun’dan oluşacak. Yeniliklerin bitmediği güncelleme aşağıdaki içerikleri de sunacak.

– Yeni Teknoloji ağacında yeni yeni teknolojiler. (Yer çekimsizlik teknolojisi sayesinde uçan nesneler üretilebileceği de belirtiliyor.)
– Yeni binalar. (Yeni devasa binalar da dahil)
– Yeni portre reimleri

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr