Kol saatinde Half-Life oynamak…

Half-Life’ın çıktığı anı çok net hatırlıyorum. Onca yüksek süratli fps oynadıktan sonra senaryo bazlı oynanışı başlarda nasıl yadırgadığımı, oyunun muhteşemliğini ve elbette Pentium 133’ümü nasıl kastığını…

Bugünkü haber zamanında aynı şeyleri yaşayan herkes için hem şaşırtıcı, hem de hüzünlendirici etkiye sahip, zira SDLash adlı uygulama sayesinde bu efsanevi oyunu herhangi bir Android akıllı saatte boot edip oynamak gayet mümkün gibi görünüyor. Belki de oynamak yerine çalıştırmak tabirini kullanmak daha doğru olabilir zira oyun okuduğumuz kadarıyla adım başı çöküyor ve mevcut tuşlar ile kontrol edilmesi de neredeyse imkansız durumda.

Videodaki saat LG G serisinden, ille de aynısına ihtiyacınız yok, lakin işlerin biraz daha kolaylaşması açısından büyütk kare ekranlı bir android saatte denemenizi öneriyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr