Lara Croft GO çok yakında piyasada!

Square Enix Montreal’in elinden çıkan ve E3’te tanıtılan Lara Croft GO bu ay sonunda Android ve iOS için piyasada olacak.

Lara Croft’un farklı bir konsept ile cep telefonlarına taşınmasını ve bu kadar yenilikçi gözükmesini beklemiyorduk açıkçası. 27 Ağustos tarihinde Android ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilir olacak oyun Tomb Raider konseptine izometrik bir platform oyunu mantığı ile yaklaşıyor ve şimdiye kadar yayınlanan görseller de oldukça ilgi çekici.

Square Enix Montreal’in minimalist bakış açısının oyuna nasıl etki edeceğini, Lara Croft GO serisinin kendi içinde bir seriye dönüşüp dönüşmeyeceğini bilmiyoruz ancak on iki-on üç sene önce tek kelimeyle yere çakılan, vasıfsızlık yolunda dev adımlar atan bir serinin önce Crystal Dynamics, sonra da Square Enix Montreal tarafından bu şekilde canlandırılmasının tadını çıkartmamız gerekiyor. Sulu boya izlenimi veren el ile çizilmiş görselleri, 2.5 boyutlu oyun mekanikleri ve başarılı sanat yönetimi ile yılın en fazla ses getiren mobil oyunlarından biri ile karşılaşacağız gibi, merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr