Marvel Puzzle Quest’de Ant-Man etkinliği!

17 Temmuz’da vizyona girecek olan Ant-Man filmi giderek yaklaşırken Marvel Puzzle Quest de hzırladığı bir Ant-Man etkinliğini oyunculara sunuyor. ”Growth Industry” isimli bu etkinlik bugün faaliyete geçti.

Bu etkinlikte oyuncular etkinliğe özel olarak yeni Ant-Man filminden daha önce görmedikleri bir fragmanı bulabilecekler. Oyuncular en iyi takımlarını kurup bu etkinlikte mücadele ederek oyuna gelen en yeni karakter olan Ant-Man’i kazanma şansı yakalayabilecekler. Ant-Man oyunda dört yıldızlı bir karakter olarak karşımıza çıkacak. bunun yanında Growth Industry etkinliğiyle beraber oyuna yepyeni beş adet görev eklenecek ve 30 gün sürecek olan bu etkinlik boyunca oyuncular bu görevleri yapabilecek.

559e9efc56037

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr