MGS V: Phantom Pain’den önce mobil uygulaması geldi!

Uzun bekleyiş sona eriyor ve Metal Gear Solid V: Phantom Pain şu sıralarda erişime açılıyor, elbette PC versiyonu sahiplerinin önünde bir (28GB) download süreci olacak.

Sony daha önce oyunu ön sipariş ile almış bazı PS4 kullanıcılarının Türkiye saati ile yarın sabah 10:00’a kadar beklemek zorunda kalabileceklerini belirtmişti ve bunun kimleri etkileyeceği konusu da çok net değil. Diğer taraftan oyun şu sıralarda erişime açılacak ve merakla bekleyenler de bir kaç günlüğüne muhtemelen ortalıktan kaybolacak.

Oyunun Android uygulaması da bu arada piyasaya çıktı ve gün içinde iOS versiyonunun da bunu takip etmesi bekleniyor ve tıpkı Ground Zeroes için çıkan uygulamada olduğu gibi siz oyunda ilerlerken tabletiniz veya telefonunuz da tıpkı bir GPS uygulaması gibi haritayı tepeden bakışlı 2D olarak önünüze getiriyor.

PC sahiplerinin çılgın sistem gereksinimleri ve 28GB kaçınılmaz download (evet, kutulu versiyon dahil!) yanında üzüleceği bir nokta daha var. Bu uygulama (Android & iOS) sadece konsol versiyonlarını destekliyor ve gözüken destek listesinde oyunun PC sürümü yok.

342

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr