Monster Hunter X’in çıkış tarihi belli oldu!

Nintendo ile kurduğu bağlar GameBoy ve SNES’ten sonra kopmuş biri olarak herhangi bir 3DS oyunu gibi Monster Hunter hakkında da pek bir fikrim yoktu.

Taa ki iki arkadaşımın ellerinde 3DS, çılgınlar gibi Monster Hunter oynadıklarını gördüğüm ana kadar. Nintendo’nun ürünlerine ister yakın, ister uzak olun Monster Hunter’ın kendisine özgü kitlesi karşısında saygı duymamak, çayınızdan bir yudum almamak mümkün değil. Kitlesi tıpkı kokoreç sevenler gibi uğrunda hapse girmeyi göze alacak insanlardan oluşan bu serinin henüz Avrupa takvimi yayımlanmamış son oyunu olan Monster Hunter X’in Japonya çıkış tarihi belli oldu.

Aşağıda 45 dakikalık bir oynanış videosunu da bulabileceğiniz Monster Hunter X, 28 Kasım tarihinde oyuncular ile buluşacak ve ayrıca Nintendo 3DS ile birlikte bir bundle olarak da piyasaya sürülecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr