Panini sevenler buraya: Skylanders Battlecast açıklandı!

Yanılmıyorsam 1990 Dünya Kupası ile beraber olmalı Panini çıkartmaları ve albümü ile tanışmam, o zamandan beri iki şey değişmedi; Her albümü satın aldım ve hiç birini tamamlayamadım.

Tamamlamaya en fazla yaklaştığımda geriye sadece sekiz kart kalmışken ısrarla Fildişi Sahili’nin kalecisinin fotoğrafı çıkmaya devam etti. O kartları bulduysam da fahiş bedel istenince edinemedim.

Konumuza dönersek, Skylander Battlecast Activision’dan çıkacak olan bir kart oyunu arkadaşlar. “E peki Hearthstone?” dediğinizi duyar gibiyim. Evet tabletlerimizde benzer oynanışlara sahip olsalar da Skylander Battlecast’in desteleri fiziksel, kısaca Panini albüm çıkartmaları gibi satın almanız gerekiyor.

Bu çıkartmaların üzerindeki QR Code’ları scan ederek oyuna aktarıyor ve aynı zamanda desteyi fiziksel olarak da biriktirebiliyor olmanın tadına varıyorsunuz.

Ülkemize geldiğinde bu destelerin fiyatının ucuz olmayacağını düşünüyoruz ama mesela bir Panini çıkartma paketi fiyatına yakın olursa oyun burada da kendi kitlesini yaratır kısa sürede, bu kadar da iddialıyız. Bu arada Activision’dan bir pakette kaç kart olacağı ve fiyatının ne olacağı ile alakalı bir açıklama yapılmış değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr