Retro Assault bu yaz çıkıyor!

Eski space shooter oyunlarını bilir misiniz bilmem. Bu hani uzay gemimize aşağıdan yukarıya doğru ilerlettiğimiz, üzerimize sürüyle düşmanın geldiği ve seri şekilde hareket edip ateş ettiğimiz oyunlardan bahsediyorum. Hatırlayan var mıdır acaba bir Star Force nasıl da inanılmaz bir haz veriyordu.

Eğer bu tür space shooter oyunlarını özlediyseniz size sevineceğiniz bir haber vereyim. Big Shiny Games tarafından geliştirilen Retro Assault, bilim kurgu temasıyla bu eski space shooter oyunlarının yaşattığı deneyimi mobil cihazlarınıza getirmeyi amaçlıyor. Android ve iOS’a bu yaz çıkması beklenen oyunda uzaylı istilasına karşı savaşacağız. Retro Assault’da Beş farklı geliştirilebilir gemiye sahip olabileceğiz. Gemiler P.O.D figter, Tank, Inflitrator, Destoreyer ve Interceptor’dan oluşacak. Bunun yanında pek çok taktiksel detayda oyunda bulunacak. Böylece Retro Assault hem eski retro oynanışa hem de yenilikçi oynanışı biraz harmanlayacak. Tüm bunların yanı sıra oyuncu sıralamaları ve achievement sistemi ile oyunda ne kadar iyi olduğunuzu gözlemleyebileceksiniz.

Retro-Assault-Android-Game-2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr