Super Awesome Quest’e güncelleme

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen bizim de haberini yaptığımnız Super Awesome Quest iOS ve Android platformlardaki yayın hayatına devam ediyor. Singapurlu yapımcı Boomzap oyun için yayınladığı yeni güncellemenin içeriğini açıkladı.

Yapımcıların açıkladığı güncelleme detaylarına baktığımızda oyuna Furry Forest isimli yepyeni bir bölge ve bu bölge sayesinde oynayabileceğimiz 30’dan fazla bölüm geldi. 30’dan fazla bu yeni bölüm olmasıyla güncelleme oyunun oynama süresini bir hayli uzatıyor. Ayrıca yeni bir düşman türü cat-elves ırkı da oyuna eklendi. Son olarak ise yepyeni bir şampiyon Ruby the Rogue, Super Awesome Quest’deki yerini aldı. Oyunu Android için Google Play Store ve iOS için AppStore’dan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

saq_map4_battle01

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr