Torchlight Mobile’ın yeni videosu yayınlandı!

Torchlight renkli dünyasıyla hack & slash oyunlarını seven oyuncuların bir Diablo kadar olmasa bile gönüllerinde yer edindi. Perfect World ise geçtiğimiz Haziran ayında oyunu önce Çin’de daha sonra tüm dünyada mobil platformlara taşıyacaklarını açıklamıştı.

Torchlight Mobile önceki oyunlarda var olan grafiksel tarzını ve oynanışını koruyarak oyunu online bir yapım haline sokacak. Yapımcı ekip Runic Games oyunun Çin’deki oyun stüdyosu olacak olan Feeden Games ve yayıncısı Perfect World ile birlikte oyunun iş modeli hakkında karar vermeye çalıştıklarını açıklamıştı. Yapımcılar şimdi ise oyuna dair bir video yayınladılar ve bir dakikalık bir süre için Torchlight Mobile’ın nasıl olacağını gösterdiler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr