Türk yapımı mobil oyun Zombie Wars: Invasion çıktı!

Deniz Yukarıçukur tarafından kurulmuş olan DNZY Games’in geliştirdiği Zombie Wars: Invasion’ı ücretsiz olarak Android ve iOS üzerinden indirebilirsiniz.

Oldukça iddialı bir sunum ile Android ve iOS üzerinde kendisine yer bulan oyunumuz Strateji-Tower Defence türünde ve onlarca saat sürecek eğlence vaadediyor. Dünyanın karşı karşıya olduğu Zombi işgalini durdurmak için kuleler yapmak, savunma stratejinizi oluşturmak ve ilerlemek için yetenek sınırlarınızı zorlamanız gerekecek.

Oyun sadece kuleler açısından derin değil, 20’den fazla düşman tipi, mağaza sistemi ve upgrade seçenekleri ile oyun desteğinizi bekliyor.

Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombiewarss.dnzy&hl=tr

iOS linki: https://itunes.apple.com/us/app/zombie-wars-invasion/id1046825540?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Merakla beklenen ve 21 Aralık tarihinde vizyona girecek olan Bumblebee filminin özel ön gösterimine gidiyoruz. 😊 B… https://t.co/QNyQFsmcgD
PUBG'nin muhteşem basın kitini görünce ilk tepkimiz: NEDEN POSTERLER ARKALI ÖNLÜ? 🤣 #pubg https://t.co/sTEAatsJ4H

Flickr