XCOM, PsVita’ya gelecek gibi gözüküyor…

Bütün gençliğimizi tükettikten sonra yeniden başlatılan ve bir kez daha bizleri mest eden XCOM muhtemelen PsVita için de yolda.

Derecelendirme kuruluşu ESRB’nin listelerinde XCOM: Enemy Unknown Plus karşısında “Playstation Handheld” (Vita) konfigürasyonu altında “M-Mature” rating’i ile gözükmekte. Oyuna dair şimdiye kadar tek ipucu da bundan ibaret. XCOM: Enemy Unknown daha önce PC, PlayStation 3, Xbox 360, Mac, iPad, iPhone ve Android için satışa sunulmuş ve tamamından çok yüksek puanlar almayı başarmıştı.

Muhtemelen soru gelecektir, oyunun yeniden yapılıp yapılmadığı veya mobil versiyonların bir portu olup olmadığını da henüz bilmiyoruz maalesef. Daha fazla detay için Ekim ayında Sony’nin büyük bir çıkartma yapacağı Paris Game Week’i beklemek gerekebilir.

Firaxis’in sıradaki bombası XCOM 2 bilindiği gibi ertelendi ve Şubat 2016’da bizimle olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr