İşte Mother Russia Bleeds’in ilk 28 dakikası!

Paris’te yerleşik indie bir oyun firması olan Le Cartel tarafından tasarlanan ve Devolver Digital tarafından dağıtılacak olan Mother Russia Bleeds’in ilk 28 dakikası, dağıtımcı Devolver Digital tarafından yayınlandı.

Oyun 5 Eylül tarihinde PC, bu sonbaharda da PS4 için geliyor.

Oyun sizin de görebileceğiniz gibi şiddet ve kan gibi öğeler konusunda hayli cömert ve zamanında Captain Commando oynayarak saçlarını ağartmış, günümüzde de Broforce gibi oyunların başından kalkamayan oyunculara hitap etmekte.

SSCB topraklarında ve alternatif bir gerçeklikte geçen oyunda bir grup sokak savaşçısını yönetiyoruz ve karşımızdakiler de zombilerden daha bilinçli gözükmeyen vahşi uyuşturucu müptelaları.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr