Muhteşem grafikli macera oyunu The Song of Seven piyasada!

Enlightened Games tarafından geliştirilen ilk oyun olan The Song of Seven’ın ilk bölümü, 15 TL fiyat etiketi ile Steam üzerinden satışa çıktı.

Belki firmanın ilk deneyimi olabilir ancak ilk Fable oyununun atmosferine, Sudeki’yi hatırlatan karakter çizimlerine ve eski point & click oyunlarının, WASD tuşları ile güncellenmiş oyun yapısına sahip olan yapım görsel açıdan kusursuz gözüküyor. Oyunda bolca bulmaca bulunmakta ve zengin diyalog seçenekleri sayesinde hikayeyi çözmeye ve bu cennet bahçesine benzeyen, Pria adlı dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz.

Oyunun ilk bölümü olan Overture’un uzunluğu yaklaşık 4 saat kadar ki episodik bir yapım için hayli doyurucu diyebiliriz.

screen_3840x2160_2015-10-17_22-02-59

screen_5760x3240_2016-03-10_21-20-54

screen7_4

the_song_of_seven

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr